Szkolny konkurs Bug Song Contest skierowany do klas II i III odbył się w środę 2 marca. Tematycznie nawiązywał do kursu podręcznikowego Bugs Team, który obowiązuje w naszej szkole na lekcjach języka angielskiego w najmłodszych klasach. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować wybraną piosenkę z kursu przed komisją konkursową. Oceniane były następujące elementy występu: muzykalność, interpretacja utworu, wymowa angielska, prezencja i swoboda sceniczna oraz dodatkowo choreografia i charakteryzacja.

W konkursie udział wzięło 9 uczniów z klas III oraz 1 uczeń z klasy II.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Michajłow-Arak, Kinga Sierocka (nauczycielki języka angielskiego) oraz Renata Gromek (nauczycielka muzyki) przyznała następujące nagrody:

KLASY III

• I miejsce: Wojciech Senderek (3a)
  • II miejsce: Dawid Wojcieszek (3a)
  • III miejsce: Julia Kiljanek (3c)

KLASY II

• I miejsce: Franciszek Dusza (2a)

Konkurs został zorganizowany przez Annę Michajłow-Arak, Kingę Sierocką i Annę Bialik.