W piątek 18 marca w naszej szkole odbył się „Dzień Bez Plecaka”. Nietypowa zabawa dowiodła, że kreatywność naszych uczniów nie zna granic!

Transportery dla zwierząt, wózki dla lalek, koszyki sklepowe, garnki, beczki a nawet taczki! To tylko niektóre z przedmiotów, w które nasi uczniowie spakowali swoje książki oraz zeszyty.

Akcja została zorganizowana przez niezawodny Samorząd Uczniowski. Na zaproszenie do zabawy odpowiedzieli niemal wszyscy uczniowie PSP nr.1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu.

Przerwy między lekcjami stały się okazją do prezentacji nietypowych bagaży. Na korytarzach mogliśmy spotkać uczniów z wędkarskimi podbierakami, mikrofalówkami, garnkami, beczkami, wózkami dla lalek, koszami na bieliznę, taczkami, a nawet wanną!

Kreatywność uczniów „Jedynki’’ przerosła najśmielsze oczekiwania. Za najkreatywniejsze pomysły dwóch uczniów Rada Rodziców ufundowała nagrody, które będą wręczone na zakończeniu roku szkolnego.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!!!