21 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień –  niezwykle wartościowe i piękne święto. Piękne, bo zachęca nas do bycia miłym i otwartym na drugiego człowieka, wartościowe, bo jest okazją do poruszenia tematu szacunku i życzliwości w stosunku do innych. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje.

Nasi uczniowie z okazji tego święta stworzyli wierszyki, rymowanki, plakaty, na którym umieszczone zostaną złote myśli propagujące życzliwe zachowanie. Najmłodsi wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu  obdarowali uczniów miłym słowem.

Pamiętajcie, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta.

Z najlepszymi życzeniami, koordynatorzy akcji: Agnieszka Zaręba, Beata Gołąbek, Urszula Michalska