zdjęcia prac

W drugiej połowie kwietnia 2021r. nauczycielki języka niemieckiego, p. Anita Herka-Ubysz oraz p. Agnieszka Turek zorganizowały konkurs „Mój pierwszy słownik w języku niemieckim”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas piątych z innowacją pedagogiczną z języka niemieckiego. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć słownik obrazkowy zawierający słownictwo z określonej dziedziny.

W konkursie wzięło udział 4 uczniów z klas 5a i 5b. Jury w składzie: p. Agnieszka Turek oraz p. Anita Herka - Ubysz I miejsce przyznało uczennicy kl. 5b, Julii Wieczorek. II miejsce zajął uczeń kl. 5a, Karol Kowalczyk. III miejsce zajęli uczniowie kl. 5a, Aleksander Arak oraz Patryk Smal.

Wszystkim laureatom gratulujemy uzyskanych wyników i zachęcamy do dalszej nauki języka.

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów.